Down Sendromlu Milli Basketbol Takımı, 2. Down Sendromlular Dünya Spor Oyunları’nda yarı finalde mücadele etti. Antalya Spor Salonu’nda oynanan maçta milli takım, Macaristan’ı 25-14 yenerek finale yükseldi. İlk periyodu 6-2, devre arasını 15-8 önde geçen takım, üçüncü çeyreği de 21-10 önde tamamladı.
Milli takım, şimdi finalde İtalya veya Finlandiya ile karşılaşacak. Final müsabakası yarın saat 16.00’da Muratpaşa Çağlayan Spor Salonu’nda gerçekleşecek. Takımımıza finale çıkma başarısı nedeniyle tebrikler!
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.