Fatih Arslan ülkemizde İstanbul merkezi olarak faaliyet yürüten ve sektöründe 30 yılı aşkın bir deneyim ve ticari hayatına devam eden Ayna Merkezi kuruluşunun genç ve dinamik CEO’su. Fatih Arslan kuruluşun başına geçtiği süreden bu yana kuruluş tıpkı geçmişte olduğu gibi şimdilerde de yükselen bir ivme sürdürmeye devam ediyor.

Fatih Arslan kuruluşunu Avrupa Birliği standartlarında bir üretim sistemine ve kalite bandına ulaştırmaya çalışıyor. Bu anlamda sektördeki rakipleri ve meslektaşları tarafından yakın markaj da takip ediliyor.

Fatih Arslan ise bu başarısını Türkiye’de ve dünyada dekorasyon sektöründe yapılan yenilikleri yakından takip etmesini ve işini severek yapmasına bağlıyor. “Dekorasyon sürekli olarak kendini geliştiren ve dünyadaki yapılan yenilikleri yakından takip etmeyi gerektiren bir sektör. Dekorasyon sektöründe aynalar diğer başka objeler gibi birkaç yıl kullanıldıktan sonra atılmıyor. Bazı Aynalar insan ömrü ile eşdeğer bir süre zarfında kullanılıyor bazıları ise evladiyelik olarak gelecek nesillere saklanıyor. İşte Ayna Merkezi yapmış olduğu bu süreklilik faaliyetinin bilincinde olarak çalışmalarını devam ettiriyor.” dedi.

Son derece titiz ve temiz bir işçilik çıkartan Ayna Merkezi bu anlamda müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir çalışma prensibi sergiliyor. Firma müşterilerinin istediği ölçülerde ve istediği modelde b buir aynayı üretmeden önce ücretsiz bir keşif çalışmasını da yerine getiriyor. Bu çalışma sayesinde kurulur en doğru aynayı en doğru noktaya monte etmeyi hedefliyor.

Fatih Arslan’ın sosyal medya hesapları:

https://www.instagram.com/byfatiharslan/

https://www.tiktok.com/@byfatiharsln

https://www.facebook.com/fatih.arslan.3914

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here